Z Tribalwars Wiki PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Poniżej znajdziecie listę częstych pytań/problemów dotyczących aplikacji Plemion na systemy Android.


Jakie są minimalne wymagania systemowe aby grać w Plemiona?

procesor ARMv7

min. 256MB RAM

system Android w wersji min. 2.3

23MB wolnego miejsca


Nie mogę znaleźć/zainstalować aplikacji.

Jeśli Twoje urządzenie nie spełnia minimalnych wymagań, to nie będzie możliwości uruchomienia na nim aplikacji Plemiona. Jeśli możesz znaleźć aplikację, ale nie możesz jej zainstalować, oznacza to brak wolnego miejsca na Twoim urządzeniu. Prosimy sprawdzić dostępność miejsca i spróbować usunąć nieużywane dane aby umożliwić zainstalowanie aplikacji Plemiona.


Nie mogę się zalogować.

Prosimy o sprawdzenie połączenia internetowego. Musisz posiadać stabilne połączenie aby móc uruchomić aplikację i zalogować się. Prosimy sprawdzić także, czy masz wybraną prawidłową wersję językową serwera - tę, na której masz zarejestrowane konto w grze. Jeśli korzystasz z opcji "Graj jako gość", to dostęp do trwającej sesji uzyskasz poprzez przycisk "Kontynuuj grę". Jeśli to nie pomaga, prosimy sprawdzić menedżera aplikacji w ustawieniach swojego urządzenia. Tam możesz wyczyścić dane aplikacji Plemiona, aby spróbować zalogować się od nowa. UWAGA: nie usuwaj danych aplikacji jeśli nie zarejestrowałeś jeszcze swojego konta, a jedynie korzystasz z sesji "Graj jako gość"!


Nie mogę pobrać aplikacji! Otrzymuję komunikat mówiący "Aplikacja nie jest dostępna w Twoim kraju."

Prosimy sprawdzić, czy nie masz uruchomionej jakiejś aplikacji, która zmienia Twoją aktualną lokalizację.


Nie otrzymuję powiadomień push na urządzeniu.

Przejdź do osobnego artykułu dotyczącego konfiguracji powiadomień push. ->link


Aplikacja wylogowuje się niespodziewanie.

Prosimy o sprawdzenie połączenia internetowego. Musisz posiadać stabilne połączenie aby móc uruchomić aplikację i móc z niej korzystać. Jeśli to nie pomaga, prosimy sprawdzić menedżera aplikacji w ustawieniach swojego urządzenia. Tam możesz wyczyścić dane aplikacji Plemiona, aby spróbować zalogować się od nowa. UWAGA: nie usuwaj danych aplikacji jeśli nie zarejestrowałeś jeszcze swojego konta, a jedynie korzystasz z sesji "Graj jako gość"!


Jeśli Twój problem wciąż pozostał nierozwiązany, to sugerujemy kontakt z naszym zespołem obsługi klienta, gdzie będziemy starali Ci się pomóc indywidualnie, dzięki dostępowi do informacji o Twoim koncie, które mogą ułatwić wyjaśnienie sprawy. Przejdź do systemu obsługi klienta Możesz tam wybrać wersję językową gry, z której korzystasz.